| Bestxl a întrebat:

stie careva cum pot sa pun optiunea aceea de a ma urmari cineva la profilul meu de facebook? Scuzati categoria dareste mai vizitata dau funda.

5 răspunsuri:
| cllaudDia a răspuns:

Dai la setarile contului si acolo dai la follow si bifezi casuta unde scrie "activeaza follow"

| Bestxl explică (pentru cllaudDia):

Pai cum am dat la stearile contului nu imi apare niciun follow.

| cllaudDia a răspuns (pentru Bestxl):

Vezi in partea stanga, trebuie sa scrie ceva de genu urmarire sau urmaresti. Este pe acolo unde scrie "blocare"

| Bestxl explică (pentru cllaudDia):

Ia id meu si imi explici mai bine. Te rog... andra_sexygirl98

| anonim34666 a răspuns:

Dai pe cine vrei sa urmaresti si unde ii arata imaginea de coperta iti scrie prieten\cunostinte... si dai pe el o sa iti apara mai multe chesti si dai pe primeste notificari