| Dildau a întrebat:

Buna TPU stie careva daca exista vreun salon de pierce-uri cu preturi rezonabile in zona Conservatorului sau a Universitatii Ion Mincu? Merg in curand in Bucuresti si as vrea sa imi dau un snake... daca e posibil si cu o harta, ceva pe acolo.

1 răspuns:
| piSOoi a răspuns:

Sal depinde pentru ce daca vrei pearce gasesti pusti dajtia care fac da daca vrei tatuaj intri frumos pe google si scrii tatuaje preturi rezonabile si gasesti hai funda laughing