| anonim_4396 a întrebat:

Stie careva de unde pot downloada si eu un dictionar roman-italian dar sa fie in format pdf sau doc? Adica nu vreau sa scriu eu un cuvant si sa imi traduca, eu vreau toate cuvintele, ce sa mai la fel ca o carte dar care sa o pot dwd free si in format pdf sau word sau doc.Multumesc mult si dau FUNDA si vot pentru cel mai bun raspuns.

Răspuns Câştigător
| standianaflorentina a răspuns (pentru LastDream):

Mersi mult dar nu este ceea ce caut si acest ghid il am si eu mersi dar caut exact un dictionar roman italian ca o carte nu ghid de conversatie oricum pentru efort.

| standianaflorentina a răspuns (pentru LastDream):

Mai sa stii ca am vizitat mai bine site-ul ala care mi l-ai dat tu si e chiar folositor mersi mult

3 răspunsuri:
| LastDream a răspuns:

Ma bucur ca te-am putut ajuta multumesc pentru funda happy