| pwp a întrebat:

stie cineva ce inseamna " on " (franceza) in romana?

funda

Răspuns Câştigător
| gabytza_3730 a răspuns:

On=noi...cred

9 răspunsuri:
| Kerli a răspuns:

On inseamna noi sau pe

| nononono1111111111 a răspuns:

On=noi
pup!kiss

| xxxxxxxx a răspuns:

El poate insemna noi numai ca in loc de nous pui on si nu stiu ce da cam asta inseamna ca nici mie intra 5-a nu mia explicat prea bine profa

| dianaxD a răspuns:

Sensu de baza este noi. Dar daca ai scrie propozitia toata ar fi mai bine.Conteaza foarte mult si sensul propozitiei.

| uningermik a răspuns:

On
-
noi

| LifeIsNotPerfect a răspuns:

Noi

| NoLoveNoStress a răspuns:

JE = Eu
"On" sau "Je" e acelasi lucru! crede-ma am avut si eu la lb franceza si stiu foarte bine
kiss
bafta!

| RockIsLife a răspuns:

"on" inseamna "noi", din cate stiu eu.love struck

| Ioana_4187 a răspuns:

"on" in franceza inseamna "noi" in romanatongue... poti sa cauti si pe google translate traducerea daca vreitongue