| alisa96 a întrebat:

stie cineva ce trebuie sa faci sa recuceresti baiatul din zodia pesti? astept raspunsuri serioase dau funda love struck

Răspuns Câştigător
| amma_2887 a răspuns:

Daca esti genul care plange la filmele de dragoste si esti impresionata de o melodie romantica, va fi ca si cucerit si un se va mai jena ca plange de unul singur. Are nevoie de priviri adanci, nu de declaratii de dragoste. La prima intalnire, fii subtila si prudenta, este momentul in care isi face el primele impresii si il poti rani foarte usor cu o remarca necugetata sau neinspirata. Inainte de a spune ceva, gandeste cum ar putea fi interpretate cuvintele tale.

Ia totul personal, este hipersensibil. Daca ii arati ca nici tie nu iti sunt straine emotiile profunde, iar cautarea sufletului tau pereche iti ocupa destul timp din viata, va crede ca te-a gasit in sfarsit. Apreciaza mai mult spiritualitatea si sensibilitatea decat frumusetea. sper ca tiam putut fi de ajutor:*

imi dai funda plss?