| flori210 a întrebat:

stie cineva de ce toarce pisica atunci cand isi alapteaza puii? dau funditawinking

Răspuns Câştigător
| misu a răspuns:

Exact ca atunci cand o mangai, i se induce un sentiment de liniste si relaxare

4 răspunsuri:
| Psihiatra a răspuns:

Pentru ca atunci, ca o mama buna, ii simte in siguranta si aproape de ea.

| ionica56 a răspuns:

De fericire.happy
Ca o femeie implinita.

| whatevernvm a răspuns:

In momentul in care ii alapteaza ei o ating cu pernutele si probabil ei ii placehappy cel putin asa fac pisoii mei si atunci toarce si se alinta mai ales daca sunt langa eahappy

| Aly07 a răspuns:

Ii place probabil