| Alexa_Adda_2000 a întrebat:

Stie cineva niste statusuri sau descrieri pentru poze, dar scurte, cat se poate de scurte :X! Dau funda :*

Răspuns Câştigător
| Zambilicii12 a răspuns:

Buna!
''Nu mă privii de parcă nu înțelegi ce spun, Știi foarte bine ce-ai făcut, mi-ai transformat inima-n scrum.''
''Opusul dragostei nu este ura, ci indiferenta.''
''Nu înțelegi. Eu am nevoie de tine, de noi. ''
''Un om este frumos dupã cum iubește.''
''Egalitatea există doar în matematică.''
''Nu este îngrozitor să aștepți ceva, îngrozitor este să nu mai ai ce aștepta.''
''Nu mi-e frică să cad, mi-e frică să nu cazi tu! ''
''Atunci când iubești, orice s-ar întâmpla să nu crezi nimic altceva decât ce spune EA, inimaa! ''
''Dezamăgirile nu te ajută să devi mai puternic, ci mai rece. ''
''Ma simt cea mai puternica atunci cand te tin de mana. ''
''Spui că e numai vina mea, atunci dă-mi înapoi inima sau ce-a rămas din ea.''
''Viata noastra este o serie de momente. ''
''Există femei în care dragostea unui iubit stinge toate celelalte iubiri. ''
''Sper doar ca ceea ce tu cauti valoreaza mai mult decat ceea ce pierzi acum...''
''Cele mai frumoase povesti nu sunt scrise, sunt traite! ''
''Cel mai divin instrument muzical ramane trupul femeii indragostite. ''
''Normal că poti face ce vrei, dar nu cu mine! ''
''Să nu lași pe nimeni să te distrugă.''
''Niciun minut nu mai aştept. Nici fericirea nu aşteaptă! ''
''În visul ăsta plouă şi e trist. Şi tu nu eşti aici, aşa cum ai promis! ''
''Vocea iubirii într-o zi n-o să mai tacă!''
''Navighez între valurile vocii tale.''
''Şi inima ţine minte. ce mintea vrea să uite! ''
''Suntem doi străini care se cunosc foarte bine. ''
''Sufletul ăsta rănit este tot ce mi-a mai rămas. ''
''Sa ierti e divin, sa trimiti la dracu' e senzational! ''
''Eu credeam in tine, tu credeai in destin! ''
''In tot raul e un bine, si in tot binele e un rau. ''
''Verile aduc cele mai frumoase amintiri. ''
''Toți te vor, dar niciunul nu te iubește.''
''Cuvintele ranesc.
Tacerea loveste.
Indiferenta ucide! ''
''Vine un moment cand scuzele nu mai pot sa repare nimic. ''
''O iubire adevarata nu moare niciodata! ''
''Nu le considera piedici...ele sunt trepte! ''
''Îmi încălzeşti sufletul într-o lume de gheaţă. Să nu mă laşi niciodată! ''
''Viaţa nu se explică, ci se trăieşte. ''
''Vad lumea in ochii tai si ochii tai peste tot in lume.''