| deeeeea1 a întrebat:

Stie cineva programa operelor de bac la romana subiectul 3 pentru profilul real/tehnologic/voactional. am inteles ca s-au mai scos si as vrea sa stiu care sunt! Multumesc

3 răspunsuri:
| NewTerminator a răspuns:

Alea trebuie sa le sti de mult ca n mai ai cand sa le inveti+))))

| deeeeea1 explică (pentru NewTerminator):

Da stiu. Eu am dat bacul demult. Ma interesez pentru cineva si am inteles ca s-a schimbat bacul si se da diferentiat in functie de fiecare profil

| andrewpeter a răspuns:

Intra aici:
http://comentarii-bac.ucoz.ro/
Si eu cred ca o sa pice relatii dintre personaje la un roman.