| anonim_4396 a întrebat:

stiti cluburi de handbal din bucuresti si tariful lor.(daca e cineva care cunoaste, jucatori, antrenori, personal tehnic, etc)sa imi dea detalii mai amanuntite! multumesc anticipat! fundita:X

Răspuns Câştigător
| jan33tt a răspuns:

Da.pai rapid bucuresti. are salariu vreo 200 de euro.nu te sfatuiesc sa te duci. poti munci bine mersi pentru un salariu mult mai mare.nu mai e sportul ce a fost o data.acum numai oltchimul e un club care are salarii mari.cam atat. sper ca te am ajutat.