| micheilla a întrebat:

Stiti cum se schema melodia aia de la Romani au Talent o canta un baiat blond si avea 16 ani il chema tudor sau ceva in genu. Multumesc Fundita.

Răspuns Câştigător
| Blondaaa_2156 a răspuns:

Buna Madyi.
Piesa care o canta baiatul blond in varsta de 16 ani este genul '' Rock '', si este cantata de Bon Jovi. Piesa se numeste ''It`s my liefe '' si este foarte frumoasa. =p~
http://www.youtube.com/watch?v=vx2u5uUu3DE
sper ca te-am ajutatt!:*

4 răspunsuri:
| Khanikua a răspuns:

Melodia p care o kanta e facuta de el tongue

| Babyy_3377 a răspuns:

Bon Jovi-It's my life

| Babyy_3377 a răspuns:

Stii,eu ar fi trebuit sa merit funda, pentru ca eu am dat prima raspunsul, dar in fine!

| alvasi11 a răspuns:

De Bon Jovi ai auzit? putina cultura generala?!