| mistikk a întrebat:

Buna TPU stiti cumva site-uri in genul dress-up virtual adica sa incarci o poza cu tine si sa te imbraci ca in jocurile alea cu abrbie? va rogg fundtzaaaabig grinbig grinbig grinbig grin?

2 răspunsuri:
| VanillaBear a răspuns:

Nu stiu jocuri in care sa te poti imbraca pe tine dar iti recomand MissBimbo.
Il joc de ceva timp si il iubesc happy

xoxo Vanilla

| sexyGirl_1453 a răspuns:

Nu am auzit inca un site unde te poti imbraca virtual. dar sa stii ca ar fi o idee foarte buna sa inventeze astia.:)) dar daca vrei iti dau siteul acesta http://taaz.com (aici te poti machia virtual, te poti vopsi la par) e foarte tare :x