| dip4dip a întrebat:

stiti jocurile acelea de pe facebook...Eu ma tot joc pe el,dar azi cand am vrut sa intru mi-a aparut acest mesj:
"Ne pare rău, această pagină nu este disponibilă
Linkul pe care l-ai accesat nu este valid sau pagina a fost ştearsă."
Si nu numai la un joc,la toate jocuri, si am incercat pe 2 calculatoare si imi apare la fel!
Ajutati-ma va rog!
Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| gicubezereu a răspuns:

Aceasta inseamna ca jocul a fost anulat pe o perioada de timp. in el acum se modifica unele lucruri. nu te teme in scurt timp jocul va reaparea. astept funda.