| IonelaaaS a întrebat:

Buna TPU~ Am o problema cu facebook-ul. cand intru sa vad profilul cuiva imi apare "Ne pare rău, această pagină nu este disponibilă
Linkul pe care l-ai accesat nu este valid sau pagina a fost ştearsă." si semnu ala de la like doar ca degetul e pansat laughing recent am distribuit ceva si o persoana a dat like, iar cand am vrut sa intru sa vad imi aparea aceeasi chestie cu "ne pare rau..."
Ce naiba poate avea? worried

2 răspunsuri:
| William a răspuns:

S-ar putea sa iti fi dar block. Si mie imi apare asa la unu care mi-a dat block.

| IonelaaaS explică (pentru William):

Ahaa. dar eu am distribuit ceva cum am spus mai sus, cineva a dat like si cand am intrat la notificari nu ma lasa sa imi intru straight face