| EllaLuv a întrebat:

Stiti un program cu care sa fac capturi video automat adica m.am saturat sa fac in photoscape big grin un program in care sa pui numarul de capturi care vrei sa le faci din videoclipul respectiv happy.

Mersi frumos! Funda cel mai rapid raspuns puppy dog eyes

Răspuns Câştigător
| alexxshadows a răspuns:

Poti sa faci cu KM Player. Nu e mult de explicat. Dupa ce deschizi video-ul cu acest program, pui pauza si apesi Ctrl+G. Apoi aplici aceste setari http://media.tumblr.com/tumblr_lrbihecSSC1qbemwt.png, ii dai start, apoi start si video-ului. Iti va face capturi pana ii dai tu stop. Sper ca te-am ajutat. :)

1 răspuns: