| valeeExpress a întrebat:

Stiti vreun site de rezultate olimpiada romana 2012 faza judeteana, judetul ilfov. Am inteles ca olimpiadele s-au corectat de sambata (ziua in care am si dat-o) dar pe olimpiade.ro nu gasesc si judetul Ilfov ci numai Arad, Cluj. etc! HELP! Apropo sunt clasa a 6-a

1 răspuns:
| unconnected a răspuns:

Inca nu s-au facut publice pe net, din cate stiu eusadSi eu le-am cautat.Dar fiecare scoala ar fi trebuit sa primeasca rezultatele azi-diminetata.Cel putin asa a fost la scoala meahappySper ca ti-am fost de ajutor.