| Queen_Rock_1994 a întrebat:

Bună TPU, stiu ca e o intrebare prosteasca dar as vrea sa fac rost de mai multe like-uri la pozele de pe facebook. Stiti cumva cum pot?

6 răspunsuri:
| amdr001 a răspuns:

Pai... eu de exemplu, cand vad mai multi prieteni online pe facebook, fix atunci dau cateva like'uri la pozele lor de profil, dupa ei vad ca am dat mai multe like'uri, vin si ei la mine si imi dau like! daca nu, etichetez alti prieteni in poza aia... prieteni cu care ma inteleg mai binewinking bafta!

| Queen_Rock_1994 explică (pentru amdr001):

Care e fb u tau?laughing.

| amdr001 a răspuns (pentru Queen_Rock_1994):

Dc razi?

| Queen_Rock_1994 explică (pentru amdr001):

Ca e aiurita intrebarea mea! sad

| misterioasa01 a răspuns:

Pai pur si simplu... poti sa ii rogi pe prietenii tai sa iti dea...dau daca ai o pagina intra pe LikeUb sau mai simplu copie linkul si trimite-l prietenilor tai de pe facebook si messwinking.Eu asa am procedat. big grin Sper ca te-am ajutat :*