| nexus1 a întrebat:

Stiu ca e vara, dar nu prea am chef sa ies din casa. Pur si simplu sunt o persoana comoda. Nu pot sa spun ca sunt foarte sociabila, de aceea nici nu am multi prieteni. Ce as putea sa fac pentru a deveni mai prietenoasa si in ce activitati noi as putea sa ma implic?

1 răspuns:
| Roxii12 a răspuns:

Iati un caine...Asa cu el tot trebuie sa iesi afara big grin. Si eu sunt FOARTE LENESA, si de aceea o sa-mi iau nu caine.Macar ma duc si eu pe afara...ma mai intalnesc cu prieteni sau imi fac altii happy Succes cu sedentarismul tau big grin P.S.Nu iti lua un caine doar pentru asa ceva laughing adica na, trebuie sa il si iubesti si sa il ingrijesti. Inca un sfat: apucate de un sport in echipa. Exemplu: handball.Eu fac de 3 ani big grin E foarte fain. Mai iti faci prietene, nu mai stai in casa.