| pwp a întrebat:

stiu ca incalc regulamentul punand o intrebare legata de tema, dar chiar am nevoie!
am o tema la logica sa gasesc o greseala (de orice fel) dintr-o reclama.
ma puteti ajuta? daca stiti!

multumesc anticipat!

1 răspuns:
| CupY a răspuns:

Chiar dacă întrebarea este de anul trecut și tema ta a trecut.

Cea mai evidentă este la produsele de spălat vase sau aragaze. Când un nene dă cu detergent obișnuit și nu se duce iar când dă cu fairy sau produsul asupra căruia se face reclama i-a mizeria exactă. Rămâne dungă precisă. Plus că nu lasă spumă în urmă. Ci curat imaculat.

Multă baftă!