| Ioana969 a întrebat:

As vrea sa ma ajutati cu ceva: am o tema la LOGICA [sunt in clasa a 9-a] unde avem de facut o reclama prin care sa-i indemnam pe altii sa invete aceasta materie. Sper sa ma puteti ajuta, am mare nevoie. Multumesc anticipat!
P. S: reclama poate fi sub forma unui slogan, o povestioara, o imagine, orice prin care sa indemnam sa invete aceasta materie.

2 răspunsuri:
| TheBiban a răspuns:

Ai importantele logicii(prima sau a doua lectie)Te folosesti de lectia aia+putina imaginatiebig grin

| Ioana969 explică (pentru TheBiban):

Nu am lectia importanta logicii.