| anonima13 a întrebat:

Buna TPU.sunt clasa a7a si merg la munte cu gasca mea de fetelove struck va ubee fetele:X deci ce credeti ca ar trebui sa imi iau la mine cam ce fel de haine, cam cati bani, ce alte lucruri? pentru celmai bun raspuns funda:X

Răspuns Câştigător
| crrinnaaa a răspuns:

Pai pur si simplu, ia-ti haine in care sa te simpti comoda si apoi ia-ti cateva hainde de ieseala ceva gen club
iar cu banii depinde cat timp stai. daca stai vreo 2-3 zile cred ca e de ajuns vreo 200 roni daca stai mai mult cu cati mai multi bani cu aatat mai binehappy
fundulitzzza:X