| The3w0que3n a întrebat:

Sunt din Galati si vreau sa imi fac pierce in buric. M-am gandit sa il fac la Kaufland la bijuterii acolo cu pistolul, dar nu stiu cat costa. Imi puteti da un pret exact? big grin Mersi!

Răspuns Câştigător
| cflori a răspuns:

Nu sunt din Galati sa-ti spun daca e ok sa ti-l dai acolo, insa pierce-ul in buric nu se da cu pistolul. Pistolul se foloseste doar pentru urechi si nas.
Du-te undeva profesionist sa nu risti sa te infectezi sau sa ti dea gaura stramba, si sa nu ti-l faci singura ca iarasi nu e bine.
Eu mi l-am facut pe al meu la un salon profesionist mai intai mi-a dat cu un unguent sa amorteasca zona, deci nu o sa doara foarte tare.M-a costat in jur de un milion cu tot cu cercelul din material special.
A, si pentru inceput cam pentru jumatate de an lasa-ti cercelul ala in buric pana se vindeca complet, si sa nu-l inlocuiesti cu cercei prea groi sau care atarna.
Bafta!