| ony_3293 a întrebat:

Sunt foarte confuza. Imi place de un baiat tare dragut si cred ca si el ma place. In timpul orelor se uita la mine, iar eu cand observ ne uitam ochi in ochi cateva secunde si dupaceea privim in alta parte, incearca sa intre in conversatie cu mine cicalandu-ma sau zicand : Oana, ce tema avem la mate etc., iar in pauze nu se prea uita la mine deoarece sta cu prietenii lui, dar tot trece pe langa mine. Ei bine intrebarea e : Ma place sau nu vreau sa imi dati niste sfaturi. happy puppy dog eyes

Răspuns Câştigător
| bogotu300 a răspuns:

Eu cred ca te place mai ales de la faza cu privitul in ochi si intratul in vorba cu tine. Desi "barbatii" trebuie sa faca primul pare genul mai timid sa spun asa ca iti recomand sa mai te duci si tu pe langa el. Sper sa fiu de folos.

4 răspunsuri:
| daassh a răspuns:

Parerea mea e ca te place, si cred cu tarie ca daca incerci sa il "abordezi" sigur vei castig de cauza.

| KarinuTzaa a răspuns:

Eu cred ca te iubeste, da nu are curaj sa-ti spuna. Daca tu ai curaj il poti intreba. Sau poti sa te bagi mult mai mult cu el in seama, iar dupa ce te simti pregatita si sigura pe tine il poti invita in parc si poti vorbi cu el.
Multa bafta! Ai grija ce faci!

| alexutzaa09 a răspuns:

Si eu patesc acelasi lucru ca si tine oana happycred ca te place dar e mai timid

| ony_3293 explică:

Multumesc ca mi-ati dat sfaturi, o sa mai astept daca o sa mai primesc raspunsuri si dupa aia voi hotari cui ii dau funda big grin