| anonim_4396 a întrebat:

Sunt fumator de ceva timp si as vrea sa incerc ceva nou. Eu fumez in general Sobranie Black Refine sau Dunhill albastru. As vrea sa incep sa imi fac eu tigarile, sa imi iau tutun si asa mai departe. Ce tutun imi recomandati, potrivit pentru tipul tigarilor pe care le fumam de obicei ( adica nu prea slabe, dar nici prea tari )?
Nu vreau raspunsuri gen lasa tigarile ca nu sunt bune si asa mai departe

1 răspuns:
| WaterDrop a răspuns:

De ce sa le lasi? Nu le lasa, sunt doar invidiosi pe tine.

Uite daca vrei sa incerci ceva nou, exista cancerul la plamani si gat.Cu siguranta este o experienta unica.