| anonim_4396 a întrebat:

Buna,TPU! De ce ametesc dupa ce fumez? Nu sunt fumator, dar fumez ocazional sau odata la cateva zile.Acum cateva luni fumam tigari tari ca Dunhill rosu si nu aveam nici o problema dar de vreo 2 luni am trecut la Winston albastru(care sunt mai slabe) de la acelea nu aveam nimic doar o usoara durere de cap dupa o tigare, acum o saptamana le-am schimbat cu Sobranie Gold sau Pall Mall Silver(care sunt si mai slabe) de la acestea am ameteli dupa ce fumez si nu inteleg de ce.Voi ati patit asa vreo data? Nu vreau raspunsuri de genul "lasa-te".

Răspuns Câştigător
| Sanziana00 a răspuns:

Sa stii ca si mie mi s-a intamplat asa, dar de la Winston albastru. De atunci, m-am gandit de doua ori si nu am mai fumat. M-am documentat si mai bine, si am gasit o lista infinita de dezavantaje pe care le aduce fumatul. Am inteles ca nu vrei sa auzi raspunsul asta, dar. Lasa-te, chiar daca nu esti fumator si fumezi ocazional. Te poti convinge si singur ca e mai bine asa, informandu-te mai bine. :*

| NoOne1422 a răspuns (pentru Sanziana00):

Multumesc pentru raspuns! big grin

| Sanziana00 a răspuns (pentru NoOne1422):

Oricând.

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bună!
Lasă-te de ţigări, respectă-ţi sănătatea!
http://forum.softpedia.com/lofiversion/index.php/t226782.html
Te pup!

| ellaells a răspuns:

Este normal, chiar tu ai zis ca fumezi ocazional, deci inseamna ca organismul tau nu este suficient de pregatit.
Nu este o ameteala foarte deranjanta si mie mi se intampla la fel, dar nici nu ma las de fumat. 2-3 pe saptamana merg laughing