| SabsAbina a întrebat:

Buna TPU sunt in clasa a VIII-A si as vrea niste idei despre ce as putea face la cursul festiv sau niste jocuri mai haioase sau probe mai ciudate pentru banchet. Va rog ajutati-ma dau fundita celor mai bune idei! :*

1 răspuns:
| johnye2 a răspuns:

Pai proba de dans cu portocala tinuta intre cei doi pe frunte, roba cu mersul pe banca din aceea din salile de sport (intoarsa invers ca sa fie ca o barna) cu o tava cu pahare pline in mana etc.Sau pune-i sa imite un cuplu celebru.MI-am adus aminte de ceva foarte tare ce s-a facut la un bal. S-au facut poze la profesori si pozele au fost distorsionate adica sa arate in asa fel incat sa il recunosti dar foarte greu. si trebuiau sa ghiceasca profesorul respectiv intr-o anumita perioada de timp.Sa culeaga mere(sau altealea) dintr-un cazan cu apa doar cu gura...