| -'anonimaA'-anti-fundita- a întrebat:

am si eu o intrebarebig grin.peste 2 saptamani am cursul festiv[clasa a VIII-a] si nu prea am ideei de ceea ce am putea face... poate sa ma ajute cine?

1 răspuns:
mlm
| mlm a răspuns:

Ce va recomand eu este sa faceti diplome pentru fiecare elev in parte, in care scrieti o amintire frumoasa, iar pentru profesori la fel numai ca ceva mai deosebit, incercati sa faceti acele fundite cu panglici lungi in care toti din clasa va veti scrie o frumoasa amintire. Apoi vin urarile de ramas bun, masa si dansul.Iti urez distractie placuta.