| Madutza1598 a întrebat:

sunt o fata, trec in clasa a 6a si nu stiu ce sa fac pentru inceputul anului cu ce sa ma imbrac? sa intrag privirile baietilor sau ce sa fac?

2 răspunsuri:
| TheFeeye a răspuns:

In afara de tema de la mate nu cred ca o sa le atragi cu altceva privirea, la varsta ta. De ce toata lumea se panicheaza asa de mult cu inceputul anului? nici macar nu s-a terminat vacanta...
Fara suparare happy.

| Tiberiu4 a răspuns:

Pai poti sa iti iei o camasa desfacuta la sani vreo 2 nasturi o fusta aproape de genunchi neagra ca ptrb scoala iti prinzi parul cu codite laughingsi se vor uita baietii sigur funda?happy:*