| Crazydyana a întrebat:

TPU!
Sunt si eu intr-o mica dilema. Deci, astazi am facut in clasa mai multe biletele cu numele tuturor pe ele, urmand ca fiecare sa extraga cate un biletel, iar celui ce i-a picat in biletel trebuie sa ii faca un cadou de Craciun. Ideea este ca mi-a picat un baiat de care sincer imi cam place putin. Tin sa precizez ca sunt clasa a IX-a. As vrea sa va intreb acum ce cadou as putea sa-i fac? Adica eu vreau sa fie ceva semnificativ, nu cine stie ce cadou. Nu il cunosc chiar atat de bine pentru ca nu am avut cand, dar totusi, dupa cum v-am spus, vreau sa fie ceva simbolistic.
Multumesc aniticipat!
Cel mai bun raspuns primeste funda!

3 răspunsuri:
| xBianca333x a răspuns:

Eu zic sa ii iei un bibelou micut de craciun, sau cu doi copii (indragostiti), sau o caciulita de mos craciun si o barba (pentru amuzament) sunt sigura ca ii va placea!

| alessia_7452 a răspuns:

De ce nu incerci sa faci o poza cu voi doi si sa o pui intr-o rama? Acest lucru nu va fi uitat niciodata

| cristina_3969 a răspuns:

Pai daca vrei sa il aiba ca amintire daruiestei un ursulet micut.dar nu de fetite (roz) albastru, gri gasesti tu. funda?