| bella_3288 a întrebat:

TPU sunt sup. miercuri la scoala o prietena m-a facut cocalara eu sunt genul de fata mai cuminte si sensibila ea se crede smekera cu fata aceeaa cand s-a mutat la noi in clasa eu am intampinatto mia cantat, cu ea am fost la meditati iar acum no mai pot intelege de ce vb asa cu mine ma face proasta incerc so ignor dar nu pot are fff multe fite in ziua in care m-a facut cocalara m-am dus acasa si am plans i-am spus mamei sunt ff suparata si ele sunt [ 3 la fel] dar eu vorbesc de una din ele im clasa am doar fete de genu si doar o fata mai cuminte da cu ea nu cred ca pot avea o prietenie aici unde stau eu la fel nici o fata ce sa fac

eu sunt fata care a scris acum sa continui
azi m-a lovit in spate da tare si a venit scuze prietena mea ca o proasta am sa merg la diriginta sai spus dar poate ma bate ca cica are prieten
oricum o sa merg la diriginta si dac acontinua asa si la directoare
sa fac asa?
funda

Răspuns Câştigător
| SilanceWhite a răspuns:

Eu zic sa deschizi subiectul acesta in fata clasei! ar fi bine sa ai si pe cineva care sa te sustina! tine-te tare si nu te lasa! Daca o sa vada ca esti curajoasa si cu gura mare poate o sa te mai lase in pace! succes!

3 răspunsuri:
| RockaruL a răspuns:

Sincer ar trebui sa o faci...Prea te crede proasta...

| SaDaNgEl_1368 a răspuns:

Normalca ar trebui sa te duci ea o sa continue sa se poarte la fel de urat cu tine daca nu faci ceva... fundita?

| cristina_9301 a răspuns:

Ar trebui ori sa incerci sa discuti cu ea,poate ati putea rezolva problema,iar daca ea continua sa se comporte urat, ar trebbui sa ii spui mamei tale sau dirigintei.
sper ca ti-am fost de folos, fundita?batting eyelashes