| Ana2920 a întrebat:

Nu știu ce sa fac. Prietena mea e supărata pe mine din cauza ca ea are o relație și mi-a spus sa nu spun nimanui și ce am facut eu? Am spus, de proasta ce sunt sad Iar acum e suparata pe mine, ce pot sa fac?

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Iti ceri iertare sau termini legatura cu ea

| Violleta2022 a răspuns:

Poti sa-ti ceri iertare si sa inveti sa-ti respecti prietenii.

| Nirvanaaa a răspuns:

Recunoști ca ai greșit, ii ceri iertare, ii spui cât apreciezi prietenia voastră și îi promiți ca nu se mai repeta (dar așa sa și fie).

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti ceri frumos iertare si ii promiti ca de acum incolo nu o sa mai repeti gestul pe care l-ai facut.

| literallythesamebruh a răspuns:

Având în vedere că aveți 12 ani, este doar o ceartă nesemnificativă. Îi va trece.