| Anonima7880 a întrebat:

Știe cineva vreo aplicație in care sa creez postări amuzante ca și cei de la junimea sau de la stiicumzic?

2 răspunsuri:
| 6Anonim9 a răspuns:

Aia de la "Stiicumzic?" are toate ideile copiate de la alte pagini, prea putine originale. Iar alea de la junimea sunt preluate din grup, nu le face un anumit grup de oameni, ci orice membru din grup (170.000 de membri). Eu de exemplu fac glume uitandu-ma la poze, orice poze, apoi imi vine inspiratia pe moment. Sper ca te-am ajutat. Pentru editare folosesc memegenerator, poate si unele template-uri. big grin