| cccccclowerrrrrrrrrr a întrebat:

Stie cineva cum poti sa ajungi in Junimea Mare?

3 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Singurul mod e să vorbești cu adminul pricipal... uite facebook-ului aici: www.facebook.com/razviemi
Îi trimiți câteva poze originale făcute de tine și dacă îi place o să te bage în junimea mare.

| anonim_4396 a răspuns (pentru OnuOnulică):

Unde scrie ca trebuie sa ii trimiti poze? Nu el e cel care a dat nastere Junimi, trebuie sa ai peste 15 ani si sa ai un profil de fb cat de cat, fara poze de profil de pe avatare.ro! Poti sa roogi pe cineva care e acolo sa te bage

| alexandra122da a răspuns:

Sa spui creatorului junimi mare