| SimpleButAffective241298 a întrebat:

Uite imi spune asta l aun program pe care am vrut sa-l descarc:
MorphVOXJunior_Install-1.exe" este fișier executabil. Fișierele executabile pot conține viruși sau alt cod rău-intenționat care ar putea afecta buna funcționare a calculatorului dumneavoastră. Aveți grijă dacă deschideți acest fișier. Sigur doriți să lansați „MorphVOXJunior_Install-1.exe"?
Ar trebui sa dau OK?

1 răspuns:
| Mada_Vasilescu_1985 a răspuns:

Da probabil jocul are crack si antivirul il vede ca si cal troian(virus) toate jocurile downloadate gratis de pe internet au aceeasi problema...