| xCurcubeuAlbNegru a întrebat:

Un amic ma place foaaarte mult si vrea sa fiu iubitha lui straight face. Ma rog, nu de asta vroiam sa vorbesc big grin. Ci vreau niste stsuri [ cu rime - daca se poate ] in care sa-i explic ca nu-l plac [ dar fara sa-l ranesc sad ] Cel cu cele mai multe stsuri primeste FUNDA + VOTURI

Răspuns Câştigător
| MaDyKaA1 a răspuns:

1. nu vrau sa te amagesc, nu vreau nici sa te ranesc te iubesc ca pe un frate mai mult sincer nu se poate...
2. cu tine la bine si la rau cu tine amici vom fi mereu big grin
3.as vrea, chiar as vrea, dar nu pot big grin
4.,pacat ar fi impreuna daca am fi, prietenia noastra sar sfarsi sad
5.te plac ca amic, dar nu te pot accepta ca iubit big grin
6 mai bine amici, decat iubiti
sau cel mai simplu ar fi sa i explici pe mess, nu printr-un status asa voi doi ii spui ca nu simti nimica pentru el sau ca iti place de alticineva a nu are rost si gata mai bine nu evita spune-i adevaru baiatului si eu am trecut printr-o situatie asemanatoare si a realizaat si el ca daca am fi impreuna si apoi ne-am desparti nu ne-am mai intelege asa de bine.