| Vanesukalala a întrebat:

Un baiat pe care am început si eu putin sa il plac se tot uita la mine, ma atinge, cand vreau sa plec vine inspre mine ca si cand vrea sa imi zica ceva si dupa se intoarce. Ce inseamna asta?

10 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Te vrea de sotie, pacat ca numai exista emisiunea din dragoste

| Vanesukalala explică (pentru RAY):

Cam analfabet turolling on the floor))

| RAY a răspuns (pentru Vanesukalala):

Cica Cam analfabet tu, asa se scrie ma in limba romana, esti praf ca si creierul tau care e cenusa

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Dacă face așa.
Dta, dacă îți place de el. Așa spui că ai începu și tu puțin să îl placi.
Hai să schimbăm puțin ce se întâmplă.
Te atinge, ptobabil, delicat. De ce oare?
Ce spune acest gest? Te atinge cu mâna, probabil.
Atunci întinzi mâna ca să atingi ceva, când te interesează acel ceva, când îl dorești, nu- așa?
Deci aceasta a vrut să însemne atingerea.
Ce ar trebui să faci, imediat, chiar atunci după ce te-a atins el, ca să îi arăți că și tu îl placi puțin.
Atinge-l și tu pe el. Nu tare de tot, doar așa, puțin un pic.

| Vanesukalala explică (pentru sadrian46):

M-a atins usor pe cap... sa nu mai zic ca se uita mereu. iti ascult sfatul

| sadrian46 a răspuns (pentru Vanesukalala):

Mă bucur pentru tine. Eu l-am scris cu umor, dar dta ai fost inteligentă și ai observat esența.

| Andreeush a răspuns:

Probabil e timid și nu știe cum să se apropie mai mult de tine.
Dacă îl placi ai putea să faci tu primul pas.

| Deliana1234 a răspuns:

Te place baiatul dar ii este rusine sa iti zica sau nu stie cum sa se exprime

| Vanesukalala explică (pentru Deliana1234):

Fac antrenament cu el si ne-am cam pus unu peste altul?

| Deliana1234 a răspuns:

Te place baiatul dar ii este rusine sa iti spuna sau nu stie cum sa se exprime