| Y3aaHH a întrebat:

Ce inseamna daca o fata se blocheaza in fata unui baiat atunci cand vrea sa-l intrebe ceva? Pur si simplu il cheama sa-i zica sau sa-l intrebe ceva iar atunci cand baiatul vine fata zambeste si uita ce a vrut sa zica big grin

Răspuns Câştigător
| inger02 a răspuns:

Pai se intampla asta pentru ca aceea fata il iubeste si se emotioneaza cand il vede. nu poate sa se concentreze la ceea ceare de spus si uita.

2 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Inseamna ca il place pe baiatu respectiv, de aceia se pierde in fata lui

| Aimee07 a răspuns:

Timiditatee :X