| andrada a întrebat:

Buna!
Deci imi place de un baiat si azi cand m-am dus la scl el era cu colegii lui in fata scl si se uita la mine si mi-am auzit numele pe acolo. Au zis ceva gen: uit-o pe Cloe. Iar apoi eu vb cu niste colege si vine el inspre noi da dupa aia nici nu face 3 pasi ca se intoarce. El stie ca-l plac.
Plz ceva sfaturi
Funda+vot

Răspuns Câştigător
| Nimeni_9118 a răspuns:

Bună!
Ai mare grijă să nu te faci de rușine! Când intri în vorbă cu el, fii tu însăți, nu te comporta aiurea (ciudat sau enervant). Poartă-te cu el ca și cum ați fi doar cunoștințe! Salutați-vă, vorbiți amical unul cu celălalt! Orice relație începe de la o simplă prietenie!
Și încă ceva: încearcă să nu pici tu ca fiind fraieră sau moartă după cineva. Lasă băieții să umble după tine, tu doar „dă-le startul" cum se spune și vezi apoi de ce sunt în stare. Dacă sunt băieți care nu te plac, nu umbla după ei până-i sufoci! Baftă!

3 răspunsuri:
| RoxyRoxy_5250 a răspuns:

Cred ca si luui ii plc de tine, incearca sa fi pr cu el daca vrei sa fi cu el sau macar sa va intelegeti:* intra pe blogul meu daca vrei :http://talent-girls.blogspot.com/ si lasa plz un com:D sau sa-mi zici daca iti plc sau nu:*

| rainboww a răspuns:

Eu zis (daca tot stie) sa ii spui daca simte ceva pentru tine nu ai nimic de pierdut stie ca e ''rusinos'' dar? in pllus decat sa suferi din cauza asta

| rainboww a răspuns:

Eu zis (daca tot stie) sa ii spui daca simte ceva pentru tine nu ai nimic de pierdut stie ca e ''rusinos'' dar? in pllus decat sa suferi din cauza asta...