| Aliiiin a întrebat:

Urgent am nevoie de ajutorul vostru in 1-2 zile imi iau laptop.Aceasta configuratie(Intel® CoreTM2 Duo P7450 2.13GHz, 4GB, 320GB, ATI Radeon HD4650 1GB) merg jocuri gen Gta 4, call of duty? Fundita

5 răspunsuri:
| bogdang a răspuns:

Nu vei avea nicio problema, le suporta foarte bine! As vrea si eu laptopul tau laughing

| iNs a răspuns:

Configuratie bunicica pentru un laptop iti merg toate jocurile alea big grin

| Nechaty a răspuns:

Da toate de acolo iti mergwinking

| secret_2599 a răspuns:

Salut, am facut un test online si iti merg perfect. Dar trebuie sa joci cu grafica la low sau medium. La gigh probabil iti vor merge dar pentru o scurta perioada de timp ca dupa se incalzesc si nu va mai da randament. Procesorul totusi daca ai putea lua unul putin mai mare ar fi perfect, macar 2. 33.

| WiPi a răspuns:

Da merg...si inca super bine happy