| LarissaMouse a întrebat:

v-ati uitat la romanii au talent? sper ca da pentru ca as avea nevoie de putin ajutor.ieri,02.03.2012,a fost la romanii au talent la tv un baiat care canta o melodie foarte repede.parca raul il chema.si as vrea si eu versurile melodiei si un videoclip.as cauta eu dar nu stiu cum se numeste. crying. FUNDA

Răspuns Câştigător
| MouSSEauChoColat a răspuns:

Salut! Melodia se numeste "Look at me now" si este interpretata de Chris Brown, Busta Rhymes si Lil Wayne. Asta e versiunea originala http://www.youtube.com/watch?v=8gyLR4NfMiI

1 răspuns:
| XxThoumaxXAndyXx a răspuns:

Look at me now- Chris Brown si altii...