| alyna29 a întrebat:

Va plac flmele cu vampiri? care este preferatul vostru? al meu este Twilight.

9 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Da!
ador tot ce tine de vampiri!love struck
filmul preferat :twilight
serialul preferat: the vampire diaries love struck

| LolaKissTheGirl a răspuns:

Filmele cu vampiri nu-mi plac, dar sunt mare fana a serialelor True Blood si The Vampires Diares. @hopeless: Normal love struck. @genX: Si True Blood e reusit big grin...

| alissya a răspuns:

Clar : Twilight big grin
nu stiu cum mai rezist pana la premiera Breaking Dawn worried laughing
dar e filmul meu preferat :X

| simonna a răspuns:

Twilight, dar si vampire diares este mult mai frumos decat twilight.

| NobodyHeree a răspuns:

Si mie imi plac filmele cu vampiri si asa e cel mai frumos este Twilight

| Pitica_3139 a răspuns:

Twilight love struck love struck love struck

| love13 a răspuns:

The vampire diaries! love struck...Mai fain decat Twilight; parerea mea!winking

| casy a răspuns:

Dap:X... da` mai mult serialele:true blood

| genX a răspuns:

The Vampire Diaries, clar! :X