| feli20 a întrebat:

Folositi produse AVON? Va plac? Argumentati de ce da, de ce nu. Care e preferatul vostru!:*?

6 răspunsuri:
| parishiltonbia a răspuns:

Eu folosesc foarte multe produse avon: rujuri, luciuri de buze, oje, balsamuri de buse si rimeluri. Cel mai mult imi plac cele de la color trend.

| BuburuzaZd a răspuns:

Buna!
Da folosesc produse AVON pentru ca are produse bune, preturi convenabile si iti vin produsele acasa.
Preferatul meu este parfumul Todaylove struck

| CrazyGirl05 a răspuns:

Da folosesc prod. avon! Imi plac mut, deoarece ai de unde alege si sunt foarte frumoase dar partea proasta e ca sunt de proasta calitate! adica se rup repede, la bijuterii, ruginesc repede, cad pietre, etc! preferatele mele sunt bijuteriile! ale tale?

| feli20 explică (pentru CrazyGirl05):

Cred ca fardurile de pleoape, m-am invatat cu ele :X

| mariaavon a răspuns (pentru CrazyGirl05):

Aioci gasesti multe reduceri la produsele Avon..in fiecare saptamana se adauga produse noi http://www.facebook.com/#!/pages/Avon_Super-Reduceri/448442878511208

| CrazyGirl05 a răspuns:

Si eu folosesc prod avon, gel de dus intim, rujuri, creme si nu am patit nimic rau.