| anonim_4396 a întrebat:

Va rag ajutati-ma! happy Maine ma duc cu niste prietene la pizza, de la scoala pornind, si nu stiu cu ce sa ma imbrac! Faza e ca in orice caz, nu vreau cu pantaloni! Cum as putea fusta\rochie pe vremea asta? Si in partea de sus? Nu e prea festiv pentru ultima zi din semestru!? Ceva rochie lejera? Idei? :* Mersi muult :* happy!

10 răspunsuri:
| ToKen a răspuns:

De ce sa te imbraci?

| rebekuta2000 a răspuns (pentru ToKen):

Ha, ha...

| ToKen a răspuns (pentru rebekuta2000):

Ha ha +1

| rebekuta2000 a răspuns (pentru ToKen):

? Totusi de mai comentezi, inca? :3

| ToKen a răspuns (pentru rebekuta2000):

Ca sa simti ca-i pasa cuiva de intrebarea ta redundanta

| rebekuta2000 a răspuns (pentru ToKen):

Mwai laughing, hai nu mai zice.M-ai socat laughing App. Tu vorbesti!? Uita-te la intrebariele tale si apoi poti comentawinking

| ToKen a răspuns (pentru rebekuta2000):

M-as uita, dar imi plac mai mult ale tale. Au ceva. special.
Grad ridicat de autism.

| rebekuta2000 a răspuns (pentru ToKen):

Wai,draga laughing Te cred pe cuvant laughing happy Macar eu am copilarie, nu ca tine ☝️

suntserios
| suntserios a răspuns:

Stai sa citim in globul de cristal ce ai tu in dulap... 2 minute

| rebekuta2000 a răspuns (pentru suntserios):

Ioooi laughing Ce-ai vazut?winking laughing