| SpeșălGirl a întrebat:

Va rog ajutati-ma! Deci...acum doi ani am cunoscut un baiat..trebuia sa fim impreuna dar pana la urma nu s-a mai intamplat.Acum doua zile mi-a dat cerere pe facebook, i-am acceptat-o si i-am dat 2-3 like-uri,la fel a facut si el.L-am bagat in seama,am mai vorbit, ne-am cunoscut mai bine..si a trebuit sa iasa, mi-a spus ca vorbim azi.Astazi este ziua mea si am primit urari de la toti numai de la el nu, si cred ca i-a aparut la notificari ca e ziua mea dar nu mi-a zis nimic.Acum il urmaresc si vad ca mai intra din cand in cand pe facebook dar nu ma abordeaza.Credeti ca e ok daca il bag eu in seama astazi?

3 răspunsuri:
| Doub a răspuns:

Iooooi, ai fi penibila. A fost ziua ta si nu ti-a zis nimic? Trist.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

A fost ziua ta si nu ti-a zic nimic? Cam ciudat, intr-adevar. Poate totusi iti pregateste o surpriza...nu fi si tu asa de pesimista! Baga-l in seama! FUNDA?

| Cristinaaa57 a răspuns:

Nu,l-ai bagat destul in seama, daca nu te baga in seama asta e, lasa-l, mai sunt si alti baieti