| SpeșălGirl a întrebat:

Va rog ajutati-ma.De cateva zile a inceput sa imi placa de un baiat (trebuia sa fim impreuna mai de mult.Mi-a dat cerere si l-am bagat in seama.Din ziua aia,numai eu incep discutia, niciodata el.Dar faza e ca atunci cand vorbim aduce si el subiecte, nu ma lasa sa vorbesc ca proasta.Si pare interesat,adica nu e sec sau ceva, sa se vada ca nu are chef de mine.Credeti ca e ok daca il mai bag asa in seama?

2 răspunsuri:
| Gefox a răspuns:

Daca era interesat de tine te baga si el in seama. poate firea lui este mai sociabila si de aceea nu te lasa sa vorbesti singura. eu zic sa nu vorbiti doar in mediul virtual. iesi si tu cu el, dar nu la o intalnire gen. pur si simplu o iesire ca intre *prieteni*.

| Mdln_Mada_1994 a răspuns:

Sunt persoane care sunt doar prietenoase, dar altii cred ca flirteaza. Asa sunt eu laughing) Si eu sunt in aceiasi situatie ca tine, dar in cazul meu facem cu randul laughing cand incep eu conversatia, cand el, si in plus vorbim si in realitate, dar problema e ca el a fost cu cea mai buna prietena a mea, si nu prea as vrea sa fiu cu el happy Succes!