| BlancaFantasma a întrebat:

Va rog din suflet, eu nu stiu ce sa mai fac, cititi poate ati trecut si voi prin asa ceva. Buzele mele au avut de suferit mult dupa ce am fost acum 2 ani la dentist unde mi-am facut un detartraj si mi-am tratat niste masele.Am avut o perioada ingrozitoare din cauza bubelor mari sau ce or fi fost ca nu stiu, care mi se faceau pe buze si apoi picau lasand in uram multe lacrimi care curgeau din ochii mei.Slava domnului am incercat tot felul de creme si nu stiu care a dat un rezultat mic, si nu s`au mai facut. Dar si in ziua de azi, dupa 2 ani tot mi se "usuca "buzele si mi se fac pielite/bubite mici si parca buzele mele tind sa se usuce in interior, sa mi se faca pielite.Nu stiu daca ma intelegeti. Zi de zi imi dau cu crema nivea de vreo 3 ori pe buze sa mi le faca mai moi, dar m`am saturat nu mai vreau sa`mi dau cu nimic.Acum nu mai e atat de evident dar totusi nu imi trece. bubitele pica mai repede.Si sunt complexata ca din cauza asta niciun baiat nu vrea sa se uite la mine.Am fost la vreo 4 dermatologi, toti incapabili sa`mi dea un diagnostic. Unii ziceau stomatita alte chestii, pentru ca am si limba alba. Ce sa mai icnerc ca m`am saturat de atata vreme sunt obsedata sa am buzele cum le aveam acum 2 ani.de fapt nici nu mai stiu cum le aveamcrying Un sfat va rog frumos. si scuzati categoria am pus si eu pe care stiu ca intra mai multa lume.sad

1 răspuns:
| Cristinaaaaaaa a răspuns:

Si eu am avut aceeasi problema, dar mie mi-au trecut repede (cam o saptamana) de la sine happy