| maryanaa a întrebat:

Buna TPU:*. va rog raspundeti-mi si mie acum in saptamana mare mai pot sa ma spovedesc sai sa ma impartasesc adica in zilele care mi-au mai ramas:*:*funda:*

Răspuns Câştigător
| MamasitaJj a răspuns:

Da! Poti sa te impartasesti chiar maine(Vineri).
Succes!

1 răspuns:
| NykuMjFan a răspuns:

Desigur. Preotii aproape peste tot sunt disponibili dupa ora 16:00 la biserica, vineri si sambata toata ziua. De impartasit, te duci dupa cum stabilesc cei de la biserica unde te duci; vineri seara daca nu mananci nimic sau sambata dimineata. se poate si duminica. Funda? happy