| belieber4ever a întrebat:

Va rog sa imi raspundeti si mie la urmatoarea intrebare:
Eu sunt o mare fana a lui Demi Lovato si imi place la nebunie noul ei look si as vrea sa imi schim si eu look-ul la fel ca ea ...imi puteti spune va rog ce sa fac ce sa schimb cum sa ma imbrac si as vrea sa imi schimb si comportamentul in unul mai putin rasfatat ceva ca demi lovato... pentru. ca nu imi place de mine si vreau sa ma schimb iar demi lovato este idolul meu!

3 răspunsuri:
| vlad_1897 a răspuns:

Cred ca cel mai bine ar fi sa ai propiul tau stil. Stilurile apar si dispar la fel ca vedetele.

| crinutza_8429 a răspuns:

Hei cred ca ar trebuie sa fii mai vesela. distractiva. si mda poti sa-ti schimbi locul ca ea. eoarece la toti lear shade bine. acum serios imbrakaminte este ft simla imbkraca ce crezi catzi shade bine pe tine. cred ca asta cei mai important,! fuda pliz? sunt noua asa te rog din tot sufletul!