| Valenttina a întrebat:

va rog sa ma ajutati cat de repede, dau funda. Dupa ce descarc un program, mereu cand pornesc calc imi apare ceva legat de programul acela din care trebuie sa ies, mereu si mereu cand il pornesc.Cum scap de ele? le-am sters dar tot au ramas. Vreau ca atunci cand pornesc calc sa imi apara normal numai messu.multumeschappyast rasp:*

1 răspuns:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Ori ai un virus ori Windowsul e defect. In ambele cazuri trebuie sterse toate partitiile de pe HDD si reinstalat win-ul. Daca dupa reinstalare se repeta defectiunea, schimba DVD-ul cu Windowsul. S-ar putea sa fie defect. Spor la treaba!