| stefy91 a întrebat:

am si eu o mare problema! am sters un program din calc, ceva cu desktop, i am dat un restart si acum pe desktop, pe internet si oriunde mai intru imi apare scris mare! va rog ajutati-ma ca nu ma pricep deloc!

Răspuns Câştigător
| GeorgianaGeo1 a răspuns:

Pai. Programul rexpectiv poate sa ramana in "Recycle Bin" intra acolo si cauta programul rexpectiv... Dai pe "restore" si ti-l va duce inapoi pe desktop, in caz ca nu il ai in cosul de gunoi atunci du-te pe my computer si ar trebui sa ai in "D" sau in "E" programul rexpectiv si de acolo il poti instala din nou. Dar daca nu il ai nici acolo. Asta poate fi grav. Ar trebui daca nu il gasesti sa reinstalezi Windows-ul

1 răspuns:
| fluffee a răspuns:

Mesajul tau e cam aiurea formulat. Ce program ai sters, si ce anume iti scrie 'mare' oriunde intri?