| bybuu13 a întrebat:

Va rog sa ma ajutati, dati-mi un sfat. Iubesc un baiat cu care am mai fost dar ne-am despartit, el s-a pus cu o fta iar azi am aflat ca s-au despartit. Prietena mea cea mai buna se duce cu el acasa(cand iesim d ela ore) si in seara asta l-a intrebat daca este adv ca s-a despartit de fta aia, el i-a spus ca da s-au despartit si ca daca nu se mai impaca cu ea isi gaseste el pe alta, iar prietena mea i-a spus ca eu sunt acea fata cu care o sa fie si el ia raspus nu si apoi i-a spus niste versuri ( nu stiu exact ce versuri ceva de genu ca dupa ce o f**i pe a ta te duci la alta ) el este genul de baiat mai golan asa si eu am avut o discutie la tel cu el si mi-a spus ca el vrea sa o faca prima oara cu mine si m-a intrebat la cati ani vreau sa o fac prima data si eu i-am spus ca pe la 16-17 ani si el a spus ca ce ca sa nul mai ating(in gluma) dar eu consider ca nu a fost chiar in gluma. Iar eu acum vreau sal recastig si nu stiu cum straight face crying tinand cont ca am in clasa fete care sunt mult mai dezvoltate ca mine. Chiar il iubesc! Deci cum as putea sal recastig? Dau FUNDA si va multumesc ca ati avut rabdare sa cititi pana la capat kiss

Răspuns Câştigător
| mari0_8953 a răspuns:

Si sa nu faci prostia sa te apuci de viata sexuala q el, astfel de baieti nu merita.chiar daca u il iubesti,el nu, chestia asta sa o faci cand te simti u pregatita si sa te simti la randul tau iubita, sa gasesti pe cineva care sa moara dupa tine.pentru k daca te apuci de pe acum de asa ceva iti garanteaza tt fetele carora le, a parut rau a doua zi k nu e bine ceea ce au facut...

6 răspunsuri:
| alexandra2859 a răspuns:

Dupa parerea mea el vrea doar sa faca s** cu tine daca e si golan tu trebuie sa faci ce crezi tu ca e mai bine ce iti spune inima

| CocoMexii a răspuns:

Nu stiu ce pot sa zic. el vrea sa o faci pentru prima oara. chiar daca il iubesti nu cred ca o sa faci ceva cu el la anii tai... poti sa il faci sa inteleaga de ce nu vrei sa o faci asa devreme... poate ca va intelege intr-un sfarsit. Bafta!:*

| marya1999 a răspuns:

Poti sa ii spui cat de mult il iubesti daca nu va intelege ca tu chiar il iubesti atunci nu te merita nici pe tine nici iubirea ta pentru el.Si eu am trecut de foarte multe ori prin ce treci tu si am plans o gramada dar pana la urma am inteles ca nu a fost sa fie si am incercat sa uit de el.Fa si tu asa poate te va ajuta cu ceva ce tiam scris

| mari0_8953 a răspuns:

Daca el nu te mai vrea nu cred ca mai ai nici o sansa, greu convingi un golanash, trebuie sa ai acel cv sa i plac lui ca sa.l aduci inapoi.

| bybuu13 explică (pentru mari0_8953):

Deci eu sunt cls a7a el ma place din cls a4a laughing Si e genul de baiat care isi schimba parerile foarte repede el mi-a spus ceva de genul ca lui ii place sa zboare din floare-n floare straight face

| mari0_8953 a răspuns (pentru bybuu13):

Si daca ti a dat atatea de inteles dc te mai stresezi? baieti nu sunt?hee hee)

| mari0_8953 a răspuns (pentru bybuu13):

Si sa nu faci prostia sa te apuci de viata sexuala q el, astfel de baieti nu merita.chiar daca u il iubesti,el nu, chestia asta sa o faci cand te simti u pregatita si sa te simti la randul tau iubita, sa gasesti pe cineva care sa moara dupa tine.pentru k daca te apuci de pe acum de asa ceva iti garanteaza tt fetele carora le, a parut rau a doua zi k nu e bine ceea ce au facut...